Oddziały przedszkolne

Dzień pszczoły

Dziś PSZCZOŁA swoje święto ma – 20 maja uznawany jest Światowym Dniem Pszczół. Z tej okazji dwa oddziały przedszkolne gościły u siebie panią Marlenę Mikuć – właściciela rodzinnej pasieki pszczół – MIKUĆ. Pszczelarka z wielką pasją odkryła nam tajemnice tych owadów.

Niezapomniana słodycz na podniebieniach, zapach mydła z miodu i wosku pszczelego oraz możliwość przymierzenia kapelusza pszczelarskiego długo pozostaną w pamięci dzieciaków. A ciemne noce rozjaśni własnoręcznie wykonana świeca.