Projekt fotograficzny

Uczniowie z klasy czwartej i ósmej mieli okazję, aby zaprezentować koleżankom i kolegom swoje ulubione lektury, a nawet wcielić się w ich bohaterów, a to za sprawą projektu realizowanego na lekcjach języka polskiego. Korzystając ze sprzętu fotograficznego pozyskanego w ramach rządowego programu Laboratoria przyszłości uczniowie klasy ósmej odtwarzali okładki swych ulubionych lektur, zaś ich koledzy z klasy czwartej wykonywali zdjęcia inspirowane okładkami wybranych przez siebie książek. Udział w projekcie sprawił, że uczniowie mogli dosłownie poczuć się jak w świecie przedstawionym czytanych dzieł. Zapraszamy do obejrzenia krótkiej fotorelacji z prac nad projektem oraz jego efektów. Brawa za zaangażowanie i kreatywne podejście do tematu!